آریا طب هیرمند در طی سال های متمادی همواره کوشیده است تا با ارائه بهترین و با کیفیت ترین محصولات و فراهم کردن بستری مناسب و مورد اطمینان ، گام مثبتی در رسیدن به معیارهای سلامت خانواده و در نگاهی دیگر، سلامت جامعه بردارد .

ما مفتخر هستیم فعالیت خود را در زمینه تجهیزات پزشکی در سطحی گسترده ارائه نموده و طی سالهای خدمت به مهمترین و بنیادی ترین ارکان جامعه ” خانواده ” با رویکرد به آینده ای سالم و سلامت ، این امکان را فراهم آورد تا فرد فرد این جامعهء کوچک ، تندرستی را لمس نمایند .

آریا طب هیرمند معتقد است فروش یک محصول پایان راه نیست ، بلکه آغاز مسیر جدیدیست که شامل ارائه خدمات پس از فروش برای نگهداری محصول در شرایط ایده آل ، عملکرد و آموزش مستمر مشتریان وکاربران و ارائه آخرین اطلاعات علمی مربوطه خواهد بود . بدین منظور به یاری خداوند متعال و همکاری مجموعه ای از متخصصین که ارزشمندترین منابع شرکت بشمار میرود و پایبندی به اصول اخلاقی تجارت در تمامی سطوح سازمانی ، کوشیده است تا در مدیریت زنجیرهء تامین سلامت خانواده ، همواره در اوج و ثابت قدم بماند .

آریا طب هیرمند ، برقراری رابطهء صمیمانه و پایدار و مبتنی بر اعتماد متقابل و ایجاد ارزش فزاینده برای مشتریان ، سازمان های ذیربط (وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی ، بیمارستان ها و مراکز درمانی دولتی و خصوصی و همکاری مداوم و مستمر شرکت با بخش های دانشگاهی و موءسسات علمی و تحقیقاتی را جزء اهم بیانیه ماموریت خود بنا نهاده که موجبات ارتقاء روزافزون وجههء تخصصی را فراهم آورده است .

گسترش دادن
رضایت مشتریان
بازاریابی و فروش